У Вінниці готуються до штурму підприємства, захопленого «тітушками». ФОТО, ВІДЕО

21:13
Автор: Vежа
Become a Patron!

Увечері 13 травня у Вінниці відбулося силове захоплення території колишнього консервного заводу, що неподалік вулиці Данила Нечая.

Як розповіли очевидці, близько 300 чоловік у масках увірвалися на територію підприємства, вони витіснили охорону та зайняли територію. При спробі депутатів обласної ради та активістів потрапити на територію підприємства, нападники застосували димові шашки, сльозогінний газ та каміння.

 

За словами депутата обласної ради Андрія Вигонюка, у результаті сутички є постраждалі від сльозогіннго газу. Також, за його словами, камінням та уламками цегли було пошкоджено автівки, припарковані поблизу входу до підприємства. Станом на 21 годину біля підприємства перебувають кілька десятків людей, а за воротами підприємства вишикувались нападники в масках.

Наразі до колишнього консервного заводу прибуває все більше поліцейських. Як пояснив в коментарі кореспонденту Vежі начальник вінницької поліції Сергій Синявський, наразі поліція акумулює сили та засоби, аби затримати правопорушників. За повідомленнями очевидців нападники також перебувають на навколишніх із підприємством вулицях.

За словами депутатів обласної ради, невідомих нападників звозили з Білої Церкви, Києва та Вінниці.