У Вінниці експонуватиметься фотовиставка робіт загиблого воїна Максима “Далі” Кривцова.

17:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці експонуватиметься фотовиставка “Далі: я поверну собі своє життя, обіцяю”, а також вечір пам’яті з читанням “Віршів з бійниці” Максима “Далі” Кривцова.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці “ПІЧ”.

– Більшість знає Максима як поета. Але сам він хотів, щоб його знали ще й як справжнього Воїна, яким він, безперечно, і був. “Далі” поєднував у собі тонку натуру творчої особистості, відкритого до світу і його краси, і мужність та хоробрість лицаря, який боронить свою державу від ворога, – йдеться в анонсі.

Максим Кравцов брав участь у Революції Гідності, а з початком війни на сході – захищав Україну у ДУК «Правий сектор» та у Бригаді швидкого реагування НГУ. З початком повномасштабного вторгнення “Далі” став кулеметником Сил спеціальних операцій ЗСУ, брав участь у боях на усіх ділянках фронту. 7 січня 2024 року воїн загинув на Харківщині.

– Цю виставку плівкових фото Максим готував до свого дня народження 22 січня. На жаль, вона відбулась вже без його участі. Запрошуємо на вечір пам’яті та читання «Віршів з бійниці», – поетичної збірки Максима «Далі» Кривцова, аби вшанувати Героя, поета, воїна та познайомитись із його світом, – запрошують організатори.

Виставка відбудеться в четвер, 9 травня, о 18:30, в культурному просторі “ПІЧ” (вул. Сковороди (колишня пушкіна), 25). Вхід вільний.

Під час заходу можна буде придбати мерч та підтримати Фонд імені Максима Кривцова, діяльність якого спрямована на збереження пам’яті про Максима та підтримку ветеранської поезії.

Фото – ПІЧ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.