У Вінниці до всеукраїнської акції «День води» організовують прибирання прибережних смуг

12:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці до всеукраїнської акції єднання «День води», 29 вересня, організовують прибирання прибережних смуг. Це національна ініціатива, яка, за можливості, відбудеться в багатьох регіонах України. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами директорки департаменту відновлення та розвитку ВМР Ольги Ремешевської, містяни можуть самі організуватися невеликими групами і в зручний час прийти на будь-яку локацію, де є водойми.

Оскільки одним з пріоритетів Вінницької громади є збереження довкілля, ми хочемо звернути увагу на те, що водозабезпечення – громад та домогосподарств – це питання національної безпеки. Прибираючи ту чи іншу територію, учасники ще й можуть взяти участь у фотоконкурсі, який триватиме з 29 вересня по 1 жовтня 2023 року, – додає Ольга Ремешевська.

Для участі в акції потрібно:

– Бути підписаними на сторінку департаменту відновлення та розвитку міської ради у Facebook;

– Зробити світлину до та після прибирання;

– Розмістити фото в коментарях під тематичним дописом про конкурс на сторінці департаменту у Facebook.

Фото, які наберуть найбільшу кількість «вподобайок», автоматично стають переможцями. З ними організатори конкурсу зв’яжуться через особисті повідомлення. Три найкращих фото отримають призи. До фото рекомендовано додавати хештеги #День_води та #Зелений_курс_Вінниці.

Ілюстративне фото – cdnimpuls.com

Читайте також: У Вінниці під час толоки з трьох локацій зібрали 135 мішків сміття

Читайте також: «Замки і резиденції в Україні, пов’язані із польськими родами»: у Вінниці презентують доповнене перевидання книги Дмитра Антонюка

Читайте також: У вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» відбудуться дводенні змагання-дебати

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.