У Вінниці до опалювального сезону готові на 70%

7:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці до опалювального сезону готові на 70%. Працівники КП “Вінницяміськтеплоенерго” перевіряють котельні й  теплові пункти, а також замінили майже 2,5 км мереж у двотрубному  виконанні.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, тепломережі вже повністю реконструювали на ділянках: вул. Чорновола; вул. Г. Крут; вул. Писарєва; вул. Гоголя; вул. А. Янгеля; вул. Київська; між вул. Хмельницьке шосе, просп. Космонавтів та вул. 600-річчя (1-й мікрорайон); просп. Юності, 28; вул. Келецькій, а також на перехресті вул. В. Порика та вул. В. Інтернаціоналістів.

Наразі роботи тривають ще на кількох ділянках: реконструюють 435 метрів тепломережі  на просп. Космонавтів,68; на вул. К. Широцького, 10 ремонтують 215 метрів мережі, а також триває реконструкція 260 метрів теплопроводу між  вул. Є. Пікуса, 16, просп. Коцюбинського, 5 та вул. Привокзальній, 2/1, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станом на початок серпня вже перевірили, відремонтували та підготували до опалювального сезону 38 котелень, 53 центральних теплових пунктів (ЦТП), 348 індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та 767 теплових камер. Також у місті провели гідравлічні випробування 170,8 км теплових мереж.

Працівники “Вінницяміськтеплоенерго” поступово у міжопалювальний період готують обладнання теплопостачального комплексу до нового опалювального сезону.  Працюємо згідно з графіком. Заходи з підготовки до опалювального сезону 2021-2022 виконані на 70%, повідомив Михайло Варламов, директор Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради. 

Фото – vmr.gov.ua 

Читайте також: В Кабміні назвали нові тарифи на електроенергію для побутових споживачів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.