У Вінниці для школярів створять аудіотеку, аби заохотити дітей вивчати вірші

15:55
Become a Patron!

У Вінниці створять аудіотеку, аби заохотити дітей вивчати вірші. Так, викладачі одного з вінницьких ліцеїв вирішили створити шкільну аудіозбірку програмових поезій «Почитай мені вірш».

Як повідомляє Вінницька міська рада, записати вірші виявили бажання і школярі, оскільки є багато бажаючих пройнятися поезією та «зрозуміти, в яких умовах написаний вірш». Завершити запис аудіозбірки «Почитай мені вірш» планується до кінця навчального року.

Наша мета – це створити аудіотеку, аби заохотити дітей до вивчення віршів та вкотре прославити українське слово. В планах взяти весь програмовий матеріал від 1 по 11 клас і зробити таку велику аудіозбірку, щоб школярі будь-якого класу могли зайти на наш сайт і звантажити собі вірш, який вони вивчають, – зазначає директорка вінницького ліцею Наталія Підлісна.

За словами вчительки української мови та літератури Світлани Бабчинської, то саме зараз у програмі сьомого класу діти вивчають вірш «Мені однаково чи буду…»:

І мені було дуже цікаво, як у моєму виконані звучатиме цей вірш, адже кожен по-різному його інтонує. Тому ми з педагогами вирішили на власному прикладі показати учням, як повинні звучати ті чи інші вірші.

Фото – starylev.com.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.