У Вінниці діє програма підтримки дітей загиблих захисників та захисниць: про що йдеться та як отримати

16:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій громаді діє муніципальна підтримка родин загиблих (померлих) захисників і захисниць. Зокрема, сім’ї, в яких діти йдуть до 1 класу закладів загальної середньої освіти, можуть отримати матеріальну допомогу. Для цього необхідно подати документи до 30 вересня 2023 року.

Як йдеться на сайті Вінницької міськради, члени сімей загиблих військовослужбовців, в яких діти йдуть до 1 класу, мають право на одноразову матеріальну грошову допомогу. Її сума – 5 тисяч гривень на кожну дитину-першокласника.

Хто має право на допомогу

На отримання коштів мають право члени Вінницької громади або внутрішньо переміщені особи, в яких один із членів сім’ї загинув на війні. Такі родини мають перебувати на обліку в департаменті соціальної політики.

Також отримати кошти можуть ті, хто перебуває на обліку в Єдиному муніципальному реєстрі осіб, які мають право на пільги, доплати та послуги.

Що потрібно для отримання коштів

Для того, щоб отримати одноразову матеріальну допомогу, мати (батько) або опікун (усиновлювач) повинен подати документи до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Перелік документів, необхідних для отримання коштів:

• заява на ім’я міського голови;

• копія документа, що посвідчує особу – паспорт заявника або ID картку та довідки про реєстрацію місяця проживання;

• копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (або довідку про відмову) заявника;

• копія документа, що засвідчує взаємини дитини і заявника (свідоцтво про народження, усиновлення, документ, що підтверджує встановлення опіки чи піклування;

• копія довідки про реєстрацію місця проживання дитини (дітей);

• копія довідки про взяття внутрішньо переміщеної особи на облік в департаменті соціальної політики міської ради (копія зазначеної довідки надається заявником на себе та на дитину (дітей);

• копія довідки на дитину/дітей про користування пільгами, відповідно до ст. 15 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту»;

• довідка з закладу загальної середньої освіти про зарахування дитини на навчання до 1-го класу;

• довідка про відкриття особового банківського рахунку заявника.

Важливо, що копії усіх документів мають бути підтверджені оригіналом. Заяви та документи на надання допомоги прийматимуть до 30 вересня.

Додаткові роз’яснення можна отримати за телефонами:

– Управління соціального захисту населення (Лівобережне): м. Вінниця, вул. Замостянська, 7, тел. 097-101-45-18, 093-190-83-93, 50-86-70, 50-86-77.

– Управління соціального захисту населення (Правобережне): м. Вінниця, пр-т. Космонавтів, 30, тел. 097-101-58-40, 063-856-62-72, 50-83-88, 50-91-33.

Ілюстративне фото – 5.ua

Читайте також: У Вінниці члени сімей загиблих захисників та учасників Революції Гідності можуть отримати відшкодування за самостійне санаторно-курортне лікування

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.