У Вінниці члени сімей загиблих захисників та учасників Революції Гідності можуть отримати відшкодування за самостійне санаторно-курортне лікування

12:07
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці члени сімей загиблих захисників та захисниць та учасників Революції Гідності можуть отримати відшкодування за самостійне санаторно-курортне лікування.

Як повідомляє Вінницька міська рада, суму до 15 тисяч гривень може отримати один із членів сім’ї загиблого один раз на два роки.

Хто має право на грошову компенсацію?

Це члени сімей загиблих захисників і захисниць України та загиблих під час участі у Революції Гідності. До них належать:

– один із подружжя, який не одружився вдруге;
– батьки;
– неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I чи II групи.

Пільговики мають бути членами Вінницької міської територіальної громади або переселенцями, стояти на обліку в Департаменті соціальної політики та бути зареєстрованими в Єдиному муніципальному реєстрі.

Як отримати компенсацію за самостійне санаторно-курортне лікування?

Для цього потрібно звернутися у “Прозорі офіси” соціального спрямування за місцем фактичного проживання:

– Управління соціального захисту населення (Лівобережне): вул. Замостянська, 7 (2-й пов.). Телефони: 097 101 45 18, 093 190 83 93, 50 86 70, 50 86 77.

– Управління соціального захисту населення (Правобережне): проспект Космонавтів, 30 (2-й пов.). Телефони: 097 101 58 40, 063 856 62 72, 50 83 88, 50 91 33.

Зазначено, що спеціалісти нададуть перелік документів потрібних для виплати відшкодування. Відділ звернень опрацює документи та передасть на розгляд департаменту соціальної політики ВМР. Згодом їх розгляне відповідна комісія і ухвалить рішення щодо надання грошової компенсації.

Фото – ВМР

Читайте також: Родинам шістнадцяти загиблих захисників з Вінниччини вручили ордени «За мужність» ІІ і ІІІ ступеня

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.