У Вінниці дітей з багатодітних родин запрошують до участі у фестивалі відеоробіт до Дня святого Миколая

13:31
Автор: В'ячеслав Луцков

У Вінниці діти з багатодітних родин можуть взяти участь у фестивалі відеоробіт до Дня святого Миколая. Крім того, на учасників фестивалю очікують тематичні майстер-класи з виготовлення новорічного та різдвяного декору.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Вказується, що хлопчиків та дівчаток запрошують взяти участь в онлайн Фестивалі відеоробіт на тему: «Традиції та історія виникнення свята Миколая». Дітям потрібно підготувати відео, де вони розповідатимуть цікаві факти виникнення та відзначення Дня Святого Миколая.

Зазначено, що тривалість відеоролика – до трьох хвилин. “У роботі важливо показати творчий підхід та оригінальність сюжету”.

Участь у фестивалі можуть взяти діти з багатодітних сімей, які мешкають на території Вінницької міської територіальної громади та перебувають на обліку в Єдиному державному реєстрі пільговиків ВМТГ. Вікова категорія учасників – до 17 років (включно).

Вказується, що разом із творчою роботою та заповненою анкетою з короткою інформацією про родину та автора відеоролика, претенденти подають до відділу організаційної роботи департаменту соціальної політики міської ради копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру пільговиків ВМТГ або посвідчення багатодітної сім’ї.

Зазначено, що відеороботи можна надсилати до 9 грудня на електронну адресу: [email protected] Обов’язково потрібно зазначити ПІБ автора, адресу проживання та номер телефону. Інформацію про подання роботи необхідно підтвердити за номером: 50-86-89.

16-17 грудня учасники Фестивалю отримають подяки та подарунки. Крім того, для дітей-учасників організують тематичні майстер-класи з виготовлення новорічного та різдвяного декору.

Підкреслюється, що також 17 грудня діти з багатодітних родин Вінницької міської територіальної громади побувають на Новорічному ранку «Я святому Миколаю гостинно двері відчиняю» та переглянуть святкову виставу «Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат». Заходи відбудуться у театрі ляльок.

Ілюстративне фото – zatyshok.net.ua