У Вінниці дітей вчать онлайн, як шити маски та зробити мультик про боротьбу з коронавірусом

7:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький міський палац дітей та юнацтва перейшов у дистанційне навчання. Серед усього, дітей вчать шити захисні маски, створювати авіамоделі та прикраси до Великодня.

Тепер відвідувати гуртки можна, не виходячи з дому. Усе навчання відбувається онлайн, повідомляє Вінницька міська рада. Зокрема, педагоги спілкуються з вихованцями сторінку закладу у Facebook та офіційному сайті.

Разом з вихованцями гуртків, вчитись новому може будь-хто. Важливо лише мати доступ до Інтернету, щоб знаходити цікаві завдання.

Наприклад, вихованці «Креатив-студії «Орхідея» в рамках акції «Збережи себе і своїх близьких» створюють захисні маски для своєї родини. Діти залучають до роботи й своїх батьків. Також триває підготовка до Великодня, а педагоги публікують інструкцію про те, як створювати різні тематичні прикраси до свята.

На сайті закладу можна знайти дистанційні завдання для юних мультиплікаторів та екскурсоводів-краєзнавців. Дітей знайомлять з інформацією про видатних вінничан, вчать ліпити казкових героїв, дають завдання з програмування тощо.

Наприклад, деякі вихованці ініціювали створення мультиплікаційної серії “Як козаки вірус подолали”. На сайті вже можна знайти перше завдання та зліпити з тіста майбутнього персонажа мультфільму – безстрашного та розумного лікаря.

 

Під час карантину на зв’язку з вихованцями й тренери спортивних секцій. Вони розповідають, як підтримувати спортивну форму. Отримують завдання й вихованці гуртків «Програмування у Scratch», авіамоделювання та інших.

Читайте також: «Це великий виклик для батьків»: як карантин змінив навчання школярів

Читайте також: Побачити мамонта, не виходячи з дому: вінницький краєзнавчий музей пропонує віртуальну екскурсію

Читайте також: Концерти, екскурсії та вистави: як культурне життя Вінниччини переходить в онлайн

Читайте також: “Молода кров” і “Політ над гніздом зозулі”: розклад онлайн-вистав у театрі Садовського

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.