У Вінниці чоловік застрелив дружину, поранив її подругу та вчинив самогубство

9:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 23-річний чоловік застрелив дружину та тяжко поранив її подругу, а сам згодом вчинив самогубство. Причиною став конфлікт на ґрунті особистих відносин. В поліції розпочали кримінальне провадження.

Як повідомляють на сайті Головного управління Нацполіції у Вінницькій області, повідомлення про подію отримали поліцейські від медиків напередодні, 13 червня, вранці.

Як зазначають правоохоронці, поранена 19-річна дівчина встигла викликати швидку. Проте вона була не в змозі відчинити двері лікарям та поліції, тому потрапити у квартиру на третьому поверсі правоохоронці змогли через вікно. На місці події знайшли тіло ще однієї потерпілої (також з вогнепальними пораненнями).

З’ясувалось, що до злочину причетний чоловік загиблої. Під час сварки він відкрив вогонь з пістолета у помешканні. Як наслідок, 18-річна дружина загинула, а подруга у важкому стані госпіталізована. Після вбивства чоловік пішов на безлюдний берег річки Південний Буг і вистрелив собі в голову.

Знаряддя злочину (пістолет, гільзи) та інші речові докази вилучили. Розпочато кримінальне провадження за п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Усі обставини кримінального правопорушення та мотиви його скоєння встановлюються.

Фото – ГУ Нацполіції у Вінницькій області