У Вінниці близько 20 перукарень надають безкоштовні послуги переселенцям

17:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці переселенці можуть отримати безкоштовні послуги в місцевих перукарнях. Наразі близько двох десятків перукарень безкоштовно стрижуть внутрішньо переміщених осіб. 

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, для того, щоб отримати безоплатні послуги в перукарні, переселенцям достатньо лише пред’явити документ, що посвідчує місце реєстрації в межах територій, де ведуться активні бойові дії, або довідку про реєстрацію ВПО.

За словами директорки департаменту адміністративних послуг міської ради Ірини Копчук, наразі безкоштовними послугами скористалися вже майже 170 людей. 

Приємно, що вінницький бізнес активно підтримує внутрішньо переміщених осіб. Прикладом, перукарні продовжують здійснювати безкоштовне обслуговування відвідувачів із числа ВПО – це прості стрижки, миття голови і тому подібне. Наразі у близько 20 перукарнях міста відповідні послуги вже отримали майже 170 людей, – каже посадовиця. 

Зареєструватися на безкоштовні перукарські послуги можна в будні з 9:00 до 12:00 за номером телефону 0432-50-90-43. Крім того, за цим номером можна дізнатись, які саме перукарні надають безкоштовні послуги внутрішньо переміщеним особам.

Ілюстративне фото – pmg.ua

Читайте також: Російсько-українська війна – 14 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.