× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці біля Центрального парку встановлять круглі лавки з деревами посередині. ФОТО

10:03
Автор: Катерина Дядюк

Минулого тижня перед входом у Центральний парк Вінниці почали роботи зі встановлення круглих лавок. Завершити їх обіцяють до Дня міста.

Як повідомили на сайті “Vinbazar”, на площі перед аркою встановлять 9 лавок круглої форми, посередині яких будуть дерева. Зазначається, що це було передбачено першочерговим проектом, і раніше там обіцяли висадити сакури.

 

 

Зі слів Ігоря Кравця, директора Департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради, крім лавок там зроблять ще підпірну стінку біля нового фонтану. А завершити роботи планують до Дня міста (до 14 вересня).

У повідомленні йдеться, що роботи виконує ТОВ “Олеріт”, яке займалося оновленням самої території біля арки. Зауважимо, що ця ж організація займалась реконструкцією проспекту Космонавтів та площі Могилка.

 

 

 

Нагадаємо, що реконструкція входу до парку зі сторони площі Гагаріна розпочалась на початку літа минулого року. А вартість робіт склала 14 699 999 гривень. Раніше там відремонтували арку та шпиль, побудували пандус на всю довжину сходів, відреставрували “грибочки”, встановили лавки на сходах, нове освітлення тощо. А в серпні цього року на додаткові роботи з реконструкції центрального входу до парку виділили ще понад п’ять мільйонів гривень. Зазначалося, що це кошти за вже фактично виконані роботи. Детальніше про це читайте за ЦИМ посиланням.

Фото – vinnitsa.info, проект реконструкції – vinbazar.com

Читайте також: Яким може стати вхід до Центрального парку Вінниці. ГРАФІКА 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.