× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

За реконструкцію входу до Центрального парку доплатять ще понад п’ять мільйонів

16:33
Автор: Дар'я Гоц

У серпні на додаткові роботи з реконструкції центрального входу до парку виділили ще понад п’ять мільйонів. Це кошти за вже фактично виконані роботи.

На початку серпня на сайті публічних закупівель з’явилась інформація, що фірма “ОЛЕРІТ”, яка виконувала реконструкцію головного входу до Центрального парку, отримає ще 5 304 566 гривень. Як вказано на сайті, це вартість додаткових робіт “не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання”.

У відповідь на інформаційний запит Vежі лаконічно повідомили, що необхідність в проведенні цих робіт виникла у зв’язку зі “зміною концептуальних рішень вхідної групи”. Самі ж додаткові роботи передбачали:

  • демонтажні роботи – 131 862 грн;
  • загальнобудівельні роботи – 2 167 766 грн;
  • озеленення – 426 082 грн;
  • малі архітектурні форми – 1 491 501 грн;
  • блискавкозахист – 8 220 грн;
  • водопровід та каналізація – 218 653 грн;
  • фонтан – 860 482 грн.

Зазначили, що у зв’язку із виникненням додаткових робіт, об’єкт (а саме вхідну групу парку) буде введено в експлуатацію в IV кварталі 2019 року.

У коментарі виданню “20 хвилин” директор департаменту капітального будівництва Ігор Кравець розповів, що опублікована закупівля є оплатою за те, що підрядна організація вже виконала: “Оскільки вони працювали довше та зробили більше, то був перерахунок кошторису, коригування і збільшилася ціна”.

Нагадаємо, що реконструкція входу до парку зі сторони площі Гагаріна розпочалась на початку літа 2018 року. Якщо спершу замовник, а це Департамент капітального будівництва міської ради, зазначав суму у 17,4 мільйона, то після тендерної процедури вартість реконструкції зменшилась до 14 699 999 гривень.  Переможцем тендеру стало ТОВ “Олеріт”. До речі, ця ж організація займалась реконструкцією проспекту Космонавтів та площі Могилка. Таким чином, наразі згідно двох опублікованих тендерів вартість реконструкції становить 20 004 565 гривень.

Варто зазначити, що первинний проект передбачав, що вхід до парку присвятять “Щедрику” Миколи Леонтовича. Невдовзі від цієї ідеї відмовились.

Фото зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: Пандус на вході до Центрального парку побудують на всю довжину сходів

Читайте також: Арка без шпиля: як триває реконструкція входу до Центрального парку. ФОТО

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.