У Вінниці біля школи №26 осучаснили спортивний майданчик

10:35
Автор: Vежа

У Вінниці біля школи №26 осучаснили спортивний майданчик. Там повністю замінили покриття, пофарбували огорожу та ворота.

На сайті Вінницької міської ради повідомили, що на це з бюджету громади спрямували майже півтора мільйона гривень.

Зазначається, що це спортивне ядро було побудоване у 2016 році за кошти інвестора. У рамках інвестиційної угоди там зробили три поля: для міні-футболу, волейболу та баскетболу. З того часу на майданчику займалися спортом школярі та мешканці мікрорайону. А на початку нового навчального року на спортивному ядрі розпочали масштабні ремонтні роботи.

У нашому закладі осучаснили спортивний майданчик: демонтували старе покриття та постелили нове зі штучної трави на футбольному полі. Крім того, встановили полімерне покриття на волейбольному та баскетбольному полях. Повністю пофарбували огородження і ворота. А ще облаштували додаткові сітки біля воріт, для того, щоб послабити удар м’яча. Це задля безпеки наших дітей, розповіла Сніжана Резнік, директорка школи №26.

 

У міській раді також повідомили, що цього року капітальний ремонт розпочали також на дитячому майданчику, що розташований на території школи №35. На це з бюджету громади виділили 955 148 гривень.

На ігровому майданчику демонтували старі металоконструкції, влаштували гумове покриття та покриття спеціальних плит, відремонтували комплекси “машинка” та хатинку “бджілка”. Оновили лавочки, частково замінили та пофарбували дерев’яні конструкції, зазначила Наталія Мазур, заступниця директора департаменту освіти з економічних питань.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: ТОП-5 відкритих спортмайданчиків Вінниці. ОГЛЯД

Читайте також: Тренажери, футбольне поле і бігові доріжки: як виглядає реконструйований стадіон школи №29

Читайте також: У Вінниці на території шести шкіл висадили дерева в межах акції «Зелена хвиля»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.