У Вінниці біля “Подільського зоопарку” будують парковку на 36 місць. ФОТО

9:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на вулиці Київській будують паркувальний майданчик на 36 місць. Він буде розташований біля “Подільського зоопарку”.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, роботи зі створення парковки розпочались ще кілька тижнів тому. Зокрема п’ять місць там буде передбачено для автомобілів маломобільних груп населення.

Зі слів Юрія Семенюка, директора Департаменту комунального господарства та благоустрою, загалом у цьому році вже зроблено 60 паркомісць. Зокрема 18 облаштували на Сабарівському шосе у рамках капітального ремонту, ще 15 – на вулиці Якова Гальчевського (також у рамках капітального ремонту), і 27 – під час будівництва нової дороги на вулиці Тимофіївській.

– Нещодавно розпочались підготовчі роботи з будівництва паркувального майданчика на вулиці Київській неподалік перехрестя з вулицею Зулінського, – зазначив Юрій Семенюк.

Нагадаємо, що міська рада планує затвердити єдиний порядок організації паркування у Вінниці. Власні зауваження та пропозиції до цього проєкту рішення можна надсилати до 17:00 години 20 жовтня 2021 року. Детальніше про це ТУТ.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: В мікрорайоні Замостя на майбутнє пропонують розглянути можливість платного паркування

Читайте також: «Подільський зоопарк» у Вінниці з жовтня змінює графік роботи

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.