У Вінниці батькам “Новорічно-різдвяних” малюків подарували візочки та іграшки. ФОТО

17:21
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 2 лютого, у приміщенні міськради відбулась передача подарунків вінницьким родинам, у яких на свята народились діти. Зокрема, батькам новонароджених подарували візочки та іграшки.

Як повідомляє Вінницька міська рада, загалом в цьому році на Новий рік та Різдво у Вінниці народилось 16 малюків: одинадцятеро хлопчиків і п’ятеро дівчаток.

Першим у новорічну ніч народився хлопчик о 1 годині 03 хвилини у “Центрі матері та дитини”. За подарунком сьогодні прийшов батько малюка Олександр Євгенійович. Він зазначив: “Дуже добре, що нам подарували коляску, адже ми ще не купували”.

 

 

Також повідомляється, що 1 січня у вінничанина Владислава народився син Захар. Отримуючи візочок, батько хлопчика зазначив, що подарунок завжди буде доречним. “Приємно, що місто дбає про наших діток”, – сказав Владислав.

Директор департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш зазначив, що така традиція у нашому місті відбувається за ініціативи Вінницького міського голови Сергія Моргунова та за підтримки депутатського корпусу. Зазвичай батьків вітають під час сесії міської ради, але цьогоріч процес передачі влаштували в інший день та з дотриманням усіх карантинних правил.

 

 

Нагадаємо, що минулого року таких маленьких вінничан, які народились 1 січня, а також з 17:00 години 6 січня та протягом 7 січня виявилось 22 (11 дівчат і 11 хлопчиків).

Читайте також: У міськраді привітали родини, в яких народились діти на Різдво і Новий рік. ФОТО

Фото з сайту Вінницької міської ради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.