У Вінниці 2 червня на час проведення благодійного забігу перекриють рух транспорту на ділянках трьох вулиць

10:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 2 червня відбудеться благодійний забіг, мета якого – збір на дрони для бригади НГУ “Червона Калина”. На час проведення забігу на ділянках кількох вулиць буде тимчасово перекрито рух автотранспорту. 

Як йдеться в розпорядженні міського голови, перекриття руху буде організовано на ділянках вулиць Пирогова, Андрія Первозванного та проспекту Юності. 

Так, 2 червня рух буде перекрито з 10:30 до 13:00 по вул. Пирогова (1 смуга руху на ділянці від Гніванського шосе до просп. Юності), по проспекту Юності (1 смуга руху на ділянці від вул. Пирогова (музей-садиба М.І.Пирогова) до вул. Андрія Первозванного), по вул. Андрія Первозванного (1 смуга руху на ділянці від просп. Юності до просп. Космонавтів (Центральний вхід до парку “Вишенський”).

Нагадаємо, у Вінниці 2 червня відбудеться благодійний забіг Vinnytsia Run Cup. Мета – збір коштів на підтримку вінницької бригади “Червона Калина”. Кожен може взяти участь та пробігти або пройти офлайн чи онлайн одну з будь-яких дистанцій: 1 км, 3 км, 5 км, 10 км чи 21 км. Старт та фініш забігу будуть біля центрального входу в парк “Вишенський”. Дистанції забігу прокладені по парку “Вишенський” та навколо нього. Крім того, цього дня також відбудеться триатлон Vinnytsia Triathlon Cup, на який з’їдуться триатлети з усієї України.

Зареєструватись на благодійний забіг та дізнатись більше деталей можна за ЦИМ посиланням. Реєстрація триває до 23:59 30 травня.

Ілюстративне фото – з Telegram-каналу “Blacklist Вінниця”, афіша – з сайту ВМР