У Верховній Раді скасували пленарні засідання через коронавірус в одного з парламентарів

18:48
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Верховній Раді України скасували пленарні засідання 21 та 22 травня через новий випадок зараження коронавірусом серед парламентарів. Як повідомлялося сьогодні, коронавірус виявили у народного депутата, обраного в окрузі на Вінниччині.

Про скасування засідань повідомили на офіційній фейсбук-сторінці Верховної Ради України. Зокрема у дописі йдеться про те, що народні депутати підтримали відповідний проєкт Постанови №3511 “Про внесення змін до календарного плану проведення третьої сесії Верховної ради України дев’ятого скликання”.

Внести зміни до календарного плану проведення третьої сесії ВРУ… щодо роботи Верховної ради України у травні 2020 року, передбачивши 21 та 22 травня роботу в комітетах, комісіях, депутатських фракціях (депутатських групах), сказано в документі.

Також повідомляється, що наступного тижня, з 25 до 29 травня, народні депутати працюють із виборцями.

Нагадаємо, що сьогодні стало відомо про те, що у парламенті ціла фракція партії “Батьківщина” пішла на ізоляцію через коронавірус у народного депутата Олега Мейдича, обраного в окрузі на Вінниччині. Про це з трибуни парламенту повідомила заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк, передає “Українська правда”.

Фото – facebook.com/verkhovna.rada.ukraine

Читайте також: У парламенті ціла фракція пішла на ізоляцію через коронавірус у вінницького депутата

Читайте також: Коронавірус на Вінниччині: актуальні дані по районах станом на 20 травня. ГРАФІКА

Читайте також: СOVID-19 та інші хвороби: порівняння статистики діагностування та смертності на Вінниччині. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.