У ЦНАП на проспекті Космонавтів відновили прийом представники АТ “Вінницягаз”

16:55
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У вінницькому територіальному відділенні ЦНАП “Вишенька” відновили прийом представники АТ “Вінницягаз”. До них можна звернутись на консультацію, зокрема, з питань подачі звірки та коригування показників газових лічильників та коригування заборгованості по виплатах.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, прийом відновили з 19 вересня.

– Ця послуга була тимчасово припинена спочатку в зв’язку з пандемією коронавірусу, а потім і через повномасштабне вторгнення. Сьогодні, на прохання містян та заради їх зручності, ми відновлюємо прийом фахівців «Вінницягаз» в Центрі надання адміністративних послуг міста «Вишенька». Паралельно ми вивчаємо ситуацію і, при наявності відповідного попиту, будемо розглядати можливість відновлення цієї послуги також в деяких інших відділеннях, – цитують директорку департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Вказано, що до фахівців “Вінницягаз” у Прозорому офісі мешканці громади можуть звернутись на консультацію з наступних питань: подача звірки та коригування показників газових лічильників, коригування заборгованості по виплатах та надання довідки про відсутність заборгованості по особовому рахунку, переоформлення власника рахунку тощо.

Графік прийому спеціалістів в територіальному відділенні Центру надання адміністративних послуг «Вишенька» на проспекті Космонавтів, 30: вівторок та четвер з 08:30 до 16:00.

Телефони для довідок: (0432) 50-91-34, (067) 000-26-63, (073) 000-26-63.

Фото shepetivka.com.ua