У центрі Вінниці покажуть виставку, присвячену польсько-українському союзу 1920 року

13:21
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці з нагоди Національного свята Незалежності Польщі відбудеться виставка, присвячена польсько-українському союзу 1920 року. Крім цього, заплановані майстер-класи та конкурси для дітей.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, представлення виставки та інші заходи відбудеться завтра, 13 листопада на Європейській площі.

– Виставка присвячена 100-річчю Варшавської битви та спільній боротьбі Армії Української Народної Республіки і Війська Польського проти більшовицької агресії. У ній представлено долю політичного та військового співробітництва Юзефа Пілсудського та Симона Петлюри – повідомляє про захід прес-служба Вінницької міської ради.

Виставка «За нашу і вашу свободу. Польсько-український союз 1920 р. Братство зброї перед лицем більшовицької агресії» була створена Фондом Свобода і Демократія та у серпні 2020 року представлена у Варшаві. Українськомовну версію виставки підготувало Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці у співпраці з Центром історії Вінниці.

Відкриття виставки «За нашу і вашу свободу. Польсько-український союз 1920 р. Братство зброї перед лицем більшовицької агресії» відбудеться 13 листопада 2020 р. о 14:00 на Європейській площі у Вінниці.

Також цього дня на Європейській площі відбуватимуться заходи, ініційовані Центром розвитку і партнерства «Полонія», за підтримки Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці, які мають на меті ознайомити всіх гостей та відвідувачів виставки з польською культурою і традиціями, планується також проведення майстер-класів та конкурсів для дітей.

Означені заходи відбуватимуться 13 листопада, з 14:00 до 17:00 на Європейській площі.

Гостей просять дотримуватись усіх карантинних вимог під час проведення заходу.

Фото з фейсбук-сторінки Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці

Читайте також: Вінничан запрошують безкоштовно вивчати нідерландську мову та культуру

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.