У Центрах масової вакцинації населення за ці вихідні щепили 1536 вінничан

11:43
Автор: Катерина Дядюк

За вихідні 24-25 липня у двох Центрах масової вакцинації щеплення від COVID-19 отримали 1536 вінничан.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, в суботу імунізували 771 людину, а в неділю – 765.

– Міський голова зазначив, що Центри вакцинації мають працювати у різних районах міста, тому ми розмістили один на Вишеньці у ТРЦ “Мегамолл”, інший – на базі “Експоцентру”. Тут за два дні імунізували 1536 вінничан препаратом “Соmirnaty” американського бренду “Pfizer” та американською вакциною “Moderna”, – розповіла Світлана Стефанкова, заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради.

Скільки вінничан щепили у Центрах масової вакцинації населення, що працюють у вихідні

Крім цього впродовж 22 та 23 липня (четвер-п’ятниця) у Вінниці працював ще один Центр вакцинації населення у приміщенні Міського палацу мистецтв “Зоря”. Там також щеплювали вакциною “Соmirnaty” від “Pfizer” (вакцинувалось 426 вінничан).

У міській раді повідомили, що надалі Центр вакцинації населення на базі Міського палацу мистецтв “Зоря” працюватиме з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00 години. До вакцинації доступні препарати “Соmirnaty” від “Pfizer” та “Moderna”.

А в Центрах первинної медико-санітарної допомоги в пунктах щеплень щоденно проводиться вакцинація та ревакцинація другою дозою китайської вакцини “CoronaVaс” та ревакцинація вакциною “Соmirnaty” від “Pfizer”. Стаціонарні пункти щеплень в ЦМПСД працюють з 9:00 до 13:00.

Вакцинація від COVID-19 в Україні: оперативні дані за 25 липня 2021 року

Графіка – vaccination.covid19.gov.ua

Ілюстративне фото – 4bc.com.au

Читайте також: Коронавірус на Вінниччині: оновлені дані станом на 26 липня. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.