У трьох вінницьких багатоповерхівках встановили індивідуальні теплові пункти

13:42
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці у будинку на вулиці Стрілецькій та у двох будинках на вулиці М. Литвиненко-Вольгемут встановили індивідуальні теплові пункти (ІТП).

Як повідомляє Вінницька міська рада, роботи тривають у міжопалювальний період, в межах реалізації інвестиційної програми підприємства на 2022-2023 роки.

За словами спеціалістів «Вінницяміськтеплоенерго», завдяки встановленню у багатоповерхівках міста індивідуальних теплових пунктів підприємство зменшило споживання енергоресурсів, а споживачі – отримали якісні послуги.

Генеральний директор КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Максим Білик каже, що завдяки цим роботам вдалось вивести з експлуатації 400 метрів надземних аварійних тепломереж та дахову котельню.

Встановлені у будинках ІТП забезпечують автоматизований підігрів гарячої води, належну циркуляцію та раціональний розподіл послуг у цих будинках між споживачами. Контроль за параметрами теплоносія та роботою встановлених ІТП здійснюється центральною диспетчерською підприємства за допомогою системи SCADA.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.