У Стрижавці попрощалися із загиблим захисником Романом Семенчуком

12:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Стрижавці 18 травня попрощалися із 42-річним загиблим захисником Романом “Мирним” Семенчуком. Про загибель військовослужбовця стало відомо ще в серпні минулого року, однак повернути тіло Героя додому та гідно з ним попрощатися вийшло лише тепер. 

Про це йдеться на Facebook-сторінці очільника Стрижавської громади Михайла Демченка.

Як було зазначено в минулорічному повідомленні, загинув стрижавчанин поблизу Опитного на Донеччині 16 серпня. Чоловік працював у місцевій виправній колонії, а з початком російського вторгнення у 2014-му пішов у зону АТО. 24 дні провів в окупації, але зміг вибратись. Наприкінці 2021-го знову повернувся на поле бою.

Як повідомляв Михайло Демченко, тривалий час тіло загиблого було на непідконтрольній (окупованій) території.

– 25 вересня громадянській дружині Олені повідомили про обмін тіл. Рідні зробили ДНК-експертизу для встановлення родинних зв’язків. Через соціальні мережі та телефонні звернення дружина розшукувала безвісти зниклого чоловіка. Нарешті в Дніпровському морзі їй повідомили: воїна Семенчука поховали 28 жовтня як невідомого солдата. Після місяців проходжень різних інстанцій тіло загиблого нарешті вдалося повернути додому, – вказано в дописі. 

В рідній Стрижавці захисника зустрічали на колінах, сформувавши “живий коридор”.

Фото – з Facebook-сторінки Михайла Демченка та скріншоти

Читайте також: Захищаючи Україну, загинули шестеро захисників з Вінниччини

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.