Захищаючи Україну, загинули шестеро захисників з Вінниччини

17:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх днів стало відомо про загибель шести захисників з Вінниччини: Дмитра Петрунчака, Віктора Світайла, Олександра Шеванова, Василя Дишканта, Валерія Кіндзерського, Сергія Усатого.

19 травня очільник Могилів-Подільської громади Геннадій Глухманюк повідомив про загибель 46-річного Сергія Миколайовича Усатого. Захисник загинув 23 квітня на Донеччині під час важких боїв.

Сьогодні, 21 травня, у Козятинській громаді оголосили День жалоби. Сьогодні в громаді попрощалися із 49-річним Валерієм Валерійовичем Кіндзерським, уродженцем села Пиковець. Загинув захисник 17 травня поблизу Бахмута, підірвавшись на розтяжці. Зазначається, що захисник встиг попередити про небезпеку побратимів, цим самим врятувавши їх життя. Поховали військовослужбовця у рідному селі.

19 травня у Жмеринській громаді оголосили Днем жалоби. В цей день громада прощалась із 38-річним захисником Василем Дишкантом, який загинув 12 травня. Про захисника згадують, як про досвідченого воїна, який ще у 2015 році боронив від ворога рідну землю. Він гідно давав відсіч окупантам під Бахмутом та в інших місцях, де велись важкі та запеклі бої. Захисник отримав поранення, але після відновлення знову став у стрій та продовжував боротьбу із загарбниками.

19 травня у Вороновицькій громаді повідомили про загибель жителя села Довгополівка Вороновицької громади Олександра Едуардовича Шеванова. Поховають захисника на батьківщині на Сумщині.

16 травня під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув 52-річний уродженець села Нападівка Віктор Миколайович Світайло. Про захисника відомо, що з 2014 по 2016 він боронив єдність і цілісність України на сході. Після повернення додому працював на заправці ОККО. 27 березня 2022 року був призваний захищати рідну землю знову. Був поранений, отримав контузію, але продовжував захищати України.

20 травня у Вінниці прощалися із загиблим Дмитром Юрійовичем Петрунчаком. За повідомленням депутатки Вінницької міськради Олени Верлан-Кульшенко, захисник народився в Гавришівці. З 2015 року він став на захист рідної країни. За проявлений героїзм нагороджений орденом “За мужність”.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Ілюстративне фото – pmg.ua

Читайте також: У боях за Україну загинули тринадцятеро захисників з Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.