У ще двох будинках Вінниці ремонтують системи електропостачання

15:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває підготовка до опалювального періоду. Наразі ремонтують системи електропостачання в будинках за адресами: проспект Космонавтів, 67 та вулиця Келецька, 41. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, на першому об’єкті комплексно замінюють мережі по всьому будинку з заміною електрощитової. У другому будинку – лише заміна електрощитової.

За словами директор департаменту житлового господарства Віталія Місецького, роботи виконуються в будинках на умовах співфінансування. Також безкоштовно – для будинків, в яких створені ОСББ і які вибрали в якості безкоштовного ремонту відповідну послугу.

Зазначено, що заплановано покращити електрощитові та системи електропостачання ще у восьми будинках. Більшість робіт виконуватимуть на умовах співфінансування. Обсяг робіт по тому чи іншому будинку визначається індивідуально: в залежності від зношеності обладнання.

Раніше уже відремонтували систему електропостачання за адресами: вулиця Келецька, 64, Антонова, 28, Замостянська, 30, Винниченка, 16, Андрія Первозванного, 26, Немирівське шосе, 10.

Віталій Місецький додає, що ці роботи дозволять забезпечити більшу надійність системи та зменшить ризик виникнення аварійних ситуацій в осінньо-зимовий період, коли традиційно збільшується навантаження на електромережу:

Крім того, як ми бачимо з досвіду минулого року, саме в осінньо-зимовий період ворог збільшує атаки на об’єкти критичної інфраструктури, що призводить до відключення електроенергії. Такі включення/виключення негативно позначились на стані мережі, тому ті роботи, які ми здійснюємо, дозволять нам, в тому числі, з більшою впевненістю входити в майбутній опалювальний сезон та запобігати аварійним ситуаціям.

Фото – ekoalt.com.ua

Читайте також: У Вінниці оновлюють дахи 14 багатоквартирних будинків

Читайте також: У Вінниці цьогоріч планують провести поточний ремонт на понад 160 дворових територіях

Читайте також: У Вінниці в трьох будинках встановлять нові енергоощадні ліфти турецького виробництва

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.