У Вінниці цьогоріч планують провести поточний ремонт на понад 160 дворових територіях

16:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці завершили ремонт восьми дворових територій. Загалом цього року планується провести поточний ремонт на понад 160 дворових територіях. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, за словами директора департаменту житлового господарства ВМР Віталія Місецького, це прибудинкові території в різних частинах міста. Так, є об’єкти на Київській, Вишеньці та Тяжилову.

Він додає, що в ході таких робіт частково замінюють асфальтне покриття в місцях пошкодження, частково ремонтують пішохідні доріжки та замінюють пошкоджені бордюри.

– Справа в тому, що у нас є доволі велика потреба в оновлені прибудинкових територій, але у зв’язку з обмеженим фінансуванням ми не можемо охопити усі двори, які того потребують, капітальним ремонтом. Тому певною мірою виходом з ситуації є поточний ремонт. Він є менш витратним і дозволяє охопити більше прибудинкових територій і, відповідно, – підтримувати їх в належному стані та запобігти подальшому руйнуванню, – пояснює Віталій Місецький.

Зазначено, що усі заплановані на 2023-й рік роботи мають бути виконані до початку опалювального сезону. Це 160 дворових територій, що майже вдвічі більше ніж минулого року (так оновили 86 дворів).

Перелік на цей рік уже сформований. Фактично, роботи проводитимуться в кожному мікрорайоні міста. Конкретні прибудинкові території визначалися на підставі звернень мешканців та за результатами роботи з депутатами міської ради, попередньо було оцінено стан усіх ділянок, які пропонувались на фінансування, – зауважує очільник департаменту.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці цьогоріч планують замінити старі водопровідні та каналізаційні труби на 12 прибудинкових територіях

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.