У приміщенні майбутнього Туристичного хабу запрацює «Офіс туризму Вінниці»

21:28
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці затвердили статут комунального підприємства «Офіс туризму Вінниці», який вже цього року має запрацювати у майбутньому Туристичному хабі у Вінниці.

Як повідомляє Вінницька міська рада, новостворений «Офіс туризму» запрацює у місті з лютого.

Основою для його діяльності стане перейменоване та реорганізоване КП «Центр історії Вінниці», яке після створення окремого комунального закладу в галузі культури, – Музею Вінниці, – переходить в управління департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради.

Затвердили статут “Офісу туризму” 28 січня. Він стане ядром функціонування майбутнього Туристичного хабу (Соборній, 89), інших інформаційних пунктів (онлайн і офлайн) та привабливих для туристів виставкових проєктів.

 

Фото – Сергій Моргунов

Як ідеться у дописі, серед завдань Офісу – просування туристичних продуктів Вінниці у новому сезоні, запуск та функціонування Туристичного хабу відповідно до міжнародних стандартів, забезпечення інформаційного та організаційного супроводу різних видів та форм туризму, запровадження картки туриста і розвиток існуючих та нових виставкових проєктів.

– Модель, за якою створюється муніципальний туристичний фронт-офіс, враховує найкращі практики туристичних міст світу та України. Відповідно до стратегічних документів, туризм і сфера гостинності з кожним роком має ставати дедалі вагомішим фактором надходжень до бюджету через податки та збори, а також покращувати інвестиційну привабливість і позитивний імідж Вінниці на мапі Східної Європи. Офіс туризму буде місцем консолідації нових продуктів, яскравих турів та технологічних інновацій. 

Найближчими місяцями триватиме, ідеться у повідомленні, триватиме “напрацювання екосистеми Туристичного хабу спільно з туристичним активом міста”. Після цього відбудеться публічне відкриття простору і запуск нових послуг в інформаційному центрі, подієвій зоні та коворкінгу.

Як виглядатиме Туристичний хаб зсередини та зовні дивіться у нашому матеріалі: Коворкінг, кав’ярня та івент-зона: стало відомо, як виглядатиме туристичний хаб у Вінниці. ГРАФІКА

Графіка департаменту маркетингу міста та туризму

Головне фото – Олександр Вешелені

Читайте також: У Вінниці за 2021 рік вдвічі зросли надходження від туристичного збору. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.