У “Подільському зоопарку” вилупились четверо пташенят чорного лебедя. ВІДЕО

13:21
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У “Подільському зоопарку”, що у Вінниці, вилупилось четверо пташенят чорного лебедя. У зоопарку опублікували відео дорослих птахів зі своїм потомством.

Відповідне відео з’явилось на сторінці закладу.

– Пухнасті сіренькі “клубочки” ще зовсім маленькі і беззахисні. Їхні лапки ще настільки слабкі, що не здатні втримати вагу тільця. Молоді батьки від малюків не відходять. Дбайливо доглядають за потомством. Час від часу вони по черзі сідають на гніздо, щоб зігріти своїм теплом ще два яєчка, – повідомляють в зоопарку.

Зазначено, що яйця птахи висиджували близько шести тижнів. Повідомляється, що на батьківщині чорних лебедів, в Австралії, потомство в родині цих птахів з’являється, переважно, в зимовий період, тож і привезені птахи виводять пташенят у холодну пору року.

– Яйця самка відклала на початку вересня. Відтоді у вольєрі панувала особлива атмосфера. Працівники зоопарку намагались не турбувати майбутніх батьків. Народження потомства в родині чорних лебедів чекали кілька років. Два роки тому для них збудували будиночок на воді, щоб молоді птахи вчились гніздуватись. Втім, комфортабельну оселю лебеді не уподобали – звели своє гніздо у кущах просто неба.

Коли самка відклала яйця, з гнізда практично не вставала. Аби майбутня мама не голодувала, працівники зоопарку поставили поряд із гніздом миску з кормом і водою. Не забував дбати про свою “половинку” і майбутній батько. Час від часу він підходив до гнізда і змінював лебедицю, аби та могла відпочити і причепуритись, – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що оскільки холодна волога погода наприкінці осені і взимку може завдати шкоди здоров’ю пташенят, лебедицю з потомством невдовзі переведуть до теплого зимівника. А поки птахи перебувають у відкритому вольєрі.

Відео зі сторінки “Подільського зоопарку”
Ілюстративне фото – pinimg.com

Читайте також: «Подільський зоопарк» у Вінниці з жовтня змінює графік роботи

Читайте також: Тур, мегацеропс і шерстистий носоріг: у вінницькому “Динопарку” поповнилась колекція експонатів. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.