Тур, мегацеропс і шерстистий носоріг: у вінницькому “Динопарку” поповнилась колекція експонатів. ФОТОРЕПОРТАЖ

19:27
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У вересні вінницький “Динопарк” поповнився новими експонатами – тваринами льодовикового періоду. Зокрема мамонтом, ентелодоном, гліптодоном, шерстистим носорогом та шаблезубим тигром.

“Vежа” побувала на виставці та розповідає, що може зацікавити як зовсім юних, так і дорослих вінничан.

Серед вже відомих експонатів: стегозавр, змія, слон, паразауролофи, стиракозаври, еораптор, птерозаври, омеїзавр, спінозавр та трицератопс, а також найбільший серед них – тиранозавр.

До цих експонатів додались нові. Це – гігантський лінивець, шерстистий носоріг, мамонт, ентелодон, бик (тур), горила, махайрод, бронтоскорпіо, гліптодон, титаніс, еласмотерій, смілодон, мегацеропс. Загалом – 25 екземплярів.

 

 

 

Найцікавіше те, що повне занурення в світ динозаврів можливе не лише візуально, але й аудіально. Всі тваринки видають певні звуки, які притаманні їх роду, а також рухаються.

Найчастіше відвідувачі приходять з дітьми після обіду, приїздять в парк також організовані шкільні екскурсії. Переважна більшість – з Вінницької області та околиць, також є гості з Хмельницької області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як розповідають працівники парку, хоча й “Динопарк” постійно оновлює експонати, проте невдовзі планується розширення самого парку.

Анонсу ще не роблять, проте, скоріше за все, тут буде повноцінний дитячий парк розваг. Відкриються нові локації, оскільки на це вже виділена додаткова територія.

 

Крім того, “Vежа” застала працівників парку за роботою над новою локацією. Тут будуть справжні “розкопи” для “юних археологів”, які матимуть змогу розкопати в пісочниці “артефакт” – скелет динозавра.

 

 

 

Вартість квитків: Для дітей від 3 до 12 років – 100 гривень. Тим, хто старше 12 років – 150 гривень. Також є знижка для тих, хто матиме квиток в сам “Подільський зоопарк”: в такому випадку за дітей від 3 до 12 років треба буде заплатити 70 гривень, а за дорослих – 100 гривень.

Учасники АТО, діти з інвалідністю та супроводжуючий, а також діти-сироти зможуть відвідати “Динопарк” безкоштовно. “Дзеркальний лабіринт” також входить у вартість квитка. Подивитись фото та ознайомитись зі всією інформацією про парк можна за ЦИМ посиланням.

“Динопарк” – це перша виставка динозаврів просто неба у місті Вінниця, яка відкрилась у грудні минулого року на території  “Подільського зоопарку”. Адреса “Динопарку”: вулиця Сергія Зулінського, 9. Переглянути експонати можна 9:00 до 19:00

Фото – Зорина Гаджук

Читайте також: Нові динозаври, слон і змія: у вінницькому “Дино-парку” оновили експозицію. ФОТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.