Англійський кар’єр і німецькі шпаки: у “Подільському зоопарку” оселилися нові породи голубів. ФОТО

12:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

Колекцію “Подільського зоопарку” нещодавно поповнили незвичайні голуби. Серед них одна з найдавніших порід німецький шпак, а також голуби з пишними перовими комірцями.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці “Подільського зоопарку”.

Побачити відвідувачі зоопарку тепер можуть не лише голубів шалевих, павичевих і кучерявих, які живуть тут вже протягом п’яти років, але й рідкісних і навіть ексклюзивних для України. Тепер у нашому зоопарку обживаються голуби “англійський кар’єр”, “шмалькальденські” голуби, голуби “німецькі шпаки” і голуби, яких називають танцюючими лебедями, – йдеться у повідомленні.

 

У “Подільському зоопарку” кажуть, що у давні часи птахів “англійський кар’єр” використовували як поштових. Однак тепер ці птахи є лише виставковими.

Голуби цієї породи визнані найбільшими з літаючих порід голубів. Відрізняються ці красені характерними наростами над дзьобом, довгими, міцними ногами та довгою шиєю, – йдеться у повідомленні.

Окрасою колекції Подільського зоопарку стали й голуби шмалькальденські (від назви німецького міста Шмалькальден). Зазначається, що їхня шия прикрашена пишним перовим структурним убором, який часто називають шаллю, шарфом або комірцем. А ноги у шмалькальденів мають густе оперення, за що цих птахів іноді називають “голуби в штанах”.

Родзинкою колекції “Подільського зоопарку” тепер стали і голуби породи “німецький шпак”. Це одна з найдавніших порід голубів. Виведена вона в 1600-х роках і походить з Південної Німеччини та Тюрінгії. Шпак нагадує звичайного голуба, але має більш стрункий та сильніший вигляд, зазначили у “Подільському зоопарку”.

Побачити новосельців можна у вольєрі для голубів, що розташований навпроти вольєру європейських ланей.

 

За словами працівників зоопарку, вже за тиждень після приїзду новосельці адаптувались до своєї нової домівки. В птахів гарний апетит та настрій, а улюблене заняття крилатих – водні процедури на свіжому повітрі. Щоб птахи не застудились, воду для ванн гріють, а у питну воду додають настій шипшини.

Фото – facebook.com/zoopark.vn

Читайте також: Різдвяні іграшки, бантики та сани: у Подільському зоопарку почали підготовку до новорічних свят. ФОТО

Читайте також: У Вінниці почали монтувати головну новорічну ялинку. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.