У “Pfizer/BioNTech” прокоментували смерть мешканця Вінниччини за кілька годин після вакцинації

12:11
Автор: Vежа
Become a Patron!

Компанія “Pfizer/BioNTech”, яка є одним з найвідоміших світових виробників вакцини від коронавірусу, відреагувала на смерть 47-річного мешканця Вінницької області. 

Як передає “Слово і діло”, про це повідомили “Reuters” з посиланням на пресслужбу компанії.  Там зазначили, що зв’язок вакцинації зі смертю вінничанина не доведений. Однак родині загиблого висловили співчуття.

Ми зараз думаємо про сім’ю загиблого. Ми дуже серйозно ставимося до побічних ефектів, які потенційно пов’язані з нашою вакциною від COVID-19, BNT162b2. Ми відзначаємо, що в цьому випадку причинно-наслідковий зв’язок не встановлено, заявили у “Pfizer”.

Також в повідомленні компанії сказано, що серйозні наслідки можуть бути взагалі не пов’язані з вакцинацією.

Станом на сьогодні понад 400 мільйонів людей у всьому світі були вакциновані нашою вакциною. Важливо відзначити, що серйозні побічні ефекти, не пов’язані з вакциною, на жаль, можуть виникати з такою ж швидкістю, як і серед населення в цілому, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, 47-річний чоловік помер 2 липня через кілька годин після щеплення від коронавірусу вакциною “Pfizer”.

Крім цього у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА повідомили, що за попередніми результатами судово-медичної експертизи, причиною смерті стала гостра серцево-судинна недостатність на тлі ішемічної хвороби серця. Ознак анафілаксії, шоку, тромбозу немає. За даними електронної амбулаторної карти пацієнта, хронічні захворювання не були зареєстровані.

Фото – cdn.unitycms.io

Читайте також: Коронавірус на Вінниччині: статистика поширення по районах станом на 5 липня. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.