У одному з вінницьких індустріальних парків планує розмістити потужності підприємство “Файєрвуд”

21:25
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У одному з вінницьких індустріальних парків планує розмістити виробничі потужності підприємство “Файєрвуд”. Планується налаштувати виробництво поліпропіленової тканини з подальшою переробкою в контейнери типу “біг-бег”, а згодом – “виробництво ліній обладнання для виготовлення альтернативних видів палива гранул-брикетів”.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, з підприємством ТОВ “Файєрвуд”, яке працює у сфері машинобудування та легкої промисловості, вже підписали Меморандум про співпрацю.

 

Підприємство займається оснащенням для сушіння, накопичення та транспортування сировини різних видів (стружки, тирси, технологічної тріски), включаючи також переробку паливних дров. На ринку компанія вже понад 15 років.

Вказано, що на першому етапі, “який планують ввести в експлуатацію у 2023 році”, в індустріальному парку планують налаштувати виробництво поліпропіленової тканини з подальшою переробкою в контейнери типу “біг-бег”, а на другому, який введуть у 2024 році, – планують “запустити виробництво ліній обладнання для виготовлення альтернативних видів палива гранул-брикетів”.

– …Такий мінізавод буде досить гарно вписуватися у запити та діяльність, яку веде регіон. Я маю на меті побудувати виробництво текстильного напрямку і збудувати виробництво машинобудування, – цитують директора підприємства Олексія Формагея.

Вказано, що фірма має намір працевлаштувати від 200 осіб, 80% найнятих працівників – жінки.

Як зазначають в публікації з посиланням на міського голову Сергія Моргунова, це підприємство свого часу надало посильну допомогу для потреб міста – відшиті біг-беги.

Фото з сайту міськради