В обласному пансіонаті Вінниччини відремонтували приміщення п’ятого поверху

17:13
Become a Patron!

У Вінницькому обласному пансіонаті для осіб з інвалідністю та похилого віку завершили реконструкцію п’ятого поверху. 

Як повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація, пансіонат розрахований на 260 осіб і наразі тут перебуває 215 людей.

Начальник ОВА Сергій Борзов та представники міжнародної організації «Лікарі без кордонів» 2 серпня відвідали обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та похилого віку.

У приміщенні провели капітальний ремонт житлових кімнат та службових приміщень, замінили плитку на стінах і підлозі. Також придбали і встановили меблі: шафи-купе, ліжка-трансформери з ортопедичними матрацами та протипролежневими матрацами. Зокрема, у кожній кімнаті є кондиціонер. Крім цього, передбачене встановлення телевізора, холодильника та мікрохвильової печі.

Також повідомлялось, що до закладу 3 серпня мали прибути із території активних бойових дій 40 людей.

– З перших днів повномасштабної війни ми почали приймати вимушених переселенців. На сьогодні в нашому пансіонаті проживає 93 внутрішньо переміщених особи. Проведення реконструкції було не лише моєю мрією, а й мрією усіх працівників, адже люди мають жити в гарних, комфортних умовах. Я радий, що нам вдалося зробити це разом, ще й в умовах війни. Ми всі вдячні за підтримку керівництву області та міжнародним партнерам, які долучилися до цього проєкту, – розповідає директор пансіонату Сергій Якубовський.

За словами начальника ОВА Сергія Борзова, наразі дев’ять соціальних закладів області прийняли людей з інших регіонів, які шукають прихисток від війни:

– Вінниччина і надалі прийматиме внутрішньо переміщених осіб, в тому числі дітей. Однак, є потреба у покращенні умов перебування громадян в соціальних закладах.

Зазначено, що роботи у закладі провели за рахунок коштів обласного бюджету (3,45 мільйона гривень), коштів закладу (3,4 мільйона гривень) та міжнародної організації «Лікарі без кордонів» (одноразова сума в розмірі 45 тисяч євро).

Фото – Вінницька обласна військова адміністрація

Читайте також: Потреби поранених, які лікуються в закладах охорони здоров’я Вінниччини, станом на 1 серпня

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.