У мікрорайоні Тяжилів облаштовують два нові сквери. ФОТО

16:05
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці, в мікрорайоні Тяжилів, облаштовують два нові сквери. Це проєкти, які минулого року стали переможцями конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”.

У міській раді повідомили, що перший з них – це “Затишний сквер у Тяжилові”, що по вулиці Ватутіна біля автостанції “Східна”. Зараз там триває облаштування пішохідної доріжки: встановили бордюри, засипали доріжки щебенем, потім покладуть плитку.

– Також тут буде освітлення – вже зробили закладні під нього. Ще встановлять лавки, урни для сміття та відеонагляд. Буде відновлена зелена зона, – розповів Юрій Семенюк, в.о. директора Департаменту комунального господарства та благоустрою.

А другий проєкт – це «Затишний міні-сквер “Перлина”» поблизу будинку №137, що по вул. Ватутіна. Там вже встановили лави з урнами та облаштували доріжки з відсіву. Крім цього там ще облаштують освітлення і відновлять зелені зони.

Зазначається, що після реалізації цих проєктів мікрорайон отримає дві комфортні території для відпочинку.

Конкурс «Бюджет громадських ініціатив» у Вінниці впровадили шість років тому. Його формат унікальний тим, що мешканці міста безпосередньо долучаються до розподілу коштів громади, створюючи проєкти та голосуючи за ту чи іншу ідею. Мешканці Тяжилова активно беруть участь у конкурсі і вже чимало проєктів було реалізовано у цьому мікрорайоні. Серед них – майданчик для пляжних видів спорту, клумба-корабель, шахово-шашковий клуб, літній театр тощо (джерело – vmr.gov.ua).

Фото – vmr.gov.ua

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.