У мікрорайоні Корея до централізованого водовідведення зможуть під’єднатися 8 вулиць

10:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці на 2-му пров. Бестужева розпочали будувати насосну станцію. Таким чином у мікрорайоні Корея до централізованого водовідведення зможуть під’єднатися 8 вулиць

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Моргунов, вінницький міський голова. Зокрема він зазначив, що нове обладнання дозволить вже зараз під’єднати більше 50 будинків, і що це лише частина комплексного проєкту з каналізування цього району.

– Минулого року виконали роботи з прокладання понад 300 м напірної мережі каналізації. Цьогоріч збудували комунікації на 1-му пров. Бестужева і частині вул. Грохольських, а до кінця року облаштують зовнішні мережі на вулиці Бестужева та однойменному 2-му провулку, – написав Сергій Моргунов.

Повідомляється, що реалізація проєкту розпочалася саме з ініціативи мешканців. Щоб розв’язати питання з вигрібними ямами, люди долучились до міської програми будівництва мереж каналізації у приватному секторі на умовах співфінансування.

Напірна мережа та каналізаційна насосна станція будуються повністю коштом бюджету, а вуличні мережі каналізації – у складчину з жителями. На перспективу, за бажанням мешканців, каналізувати можна буде й інші ділянки прилеглих вулиць: Грохольських, Каховського, Рилєєва, – зазначив міський голова.

Фото – facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: У міськраді відповіли на петицію про водовідведення та розширення тротуару по вулиці Шептицького

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.