У міськраді відповіли на петицію про водовідведення та розширення тротуару по вулиці Шептицького

7:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

Нещодавно вінничани звернулись до міської влади з проханням розширити тротуар по вулиці Андрія Шептицького, оскільки населення мікрорайону “Академічний” постійно збільшується. У міській раді прохання розглянули та опублікували відповідь на петицію. 

Вікторія Тихолаз ще у березні створила петицію з проханням розширити тротуар від Сабарівського шосе до торгового центру в мікрорайоні “Академічний” та організувати водовідведення дощової та талої води з проїжджої частини.

Петиція набрала необхідну кількість голосів вінничан та була розглянута у міській раді. Вчора, 8 квітня, опублікували відповідь.

Зокрема повідомили, що влаштування мереж зливової каналізації вулиці Шептицького не передбачено. Відведення атмосферних опадів відбувається в існуючу мережу зливової каналізації на розі вулиці Пирогова та Сабарівського шосе. Щодо тротуару, то його ширина у межах допустимих норм, відповідно до держаних будівельних норм.

– Порушені у петиції питання, доцільно розглянути комплексно, а саме провести роботи з реконструкції вул. А. Шептицького. Для можливості виконання даних робіт необхідне попереднє проектування та відповідне фінансування з міського бюджету. Планом робіт на 2021 р., кошти на виконання вказаних робіт не передбачені, — відповіли у міськраді.

Водночас додали, що це питання буде розглядатись протягом наступних років, при наявності коштів в міському бюджеті.

Головне фото: google maps

Читайте також: У мікрорайоні Академічний просять розширити тротуар і влаштувати водовідведення. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.