У межах проєкту «Комфорт тимчасових домівок» вінницьке підприємство виготовляє меблі для гуртожитку для переселенців

12:45
Become a Patron!

У рамках проєкту «Комфорт тимчасових домівок» вінницьке підприємство виготовляє меблі для гуртожитку, де надалі мешкатимуть внутрішньо переміщені особи. Фонд громади «Подільська громада» отримав на це грантову підтримку.

Як повідомляє фонд громади «Подільська громада», проєкт передбачає придбання 25 двоярусних ліжок з шухлядами, 10 односпальних ліжок з шухлядами, а також 35 тумб. Їх розмістять на дев’ятому поверсі, де нині тривають ремонтні роботи, там умеблюють 12 кімнат. Також нові меблі з’являться в кімнатах поверхом нижче, який також заселяють переселенці.

Це замовлення компанія отримала у рамках грантової гуманітарної програми, яку спільно з Міжнародним фондом «Відродження» та CARE Deutschland реалізує Фонд громади «Подільська громада».

 

Зазначено, що меблі збиратимуть у відремонтованих помешканнях переселенці під керівництвом меблярів. У такий спосіб зауважують, «ми хочемо, щоб нові вінничан(к)и відчули свою співпричетність до облаштування житла, де в майбутньому проживатимуть».

 

Як повідомляє Вінницька міськрада з посиланням на міського голову, також постільні комплекти надала американська організація GEM.

Нагадаємо, як раніше повідомляли новини Вінниці, у гуртожитку, де зараз проживають внутрішньо переміщені особи, почали ремонтні роботи за грантові кошти. Розташований він на вулиці Стрілецькій, 3. Зараз в гуртожитку проживають 160 вимушених переселенців.

Фото – зі сторінки голови Вінницької міської ради Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: У Вінниці ремонтують та облаштовують гуртожиток на Стрілецькій, де мешкають переселенці

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.