× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У мережі з’явився проект дизайну частини нової школи на Поділлі. ГРАФІКА

14:56
Автор: В'ячеслав Луцков

У вінницькому мікрорайоні Поділля продовжується будівництво нової школи за європейськими стандартами. Згідно із проектом, для дітей розроблять спеціальні місця відпочинку, а в кожному класі встановлять інтерактивні дошки.

На фейсбук-сторінці головного архітектора та автора проекту Віталія Плясовиці оприлюднено проект дизайну, що нині перебуває на стадії узгодження з міською владою. Як він повідомив Vежі, поки що візуалізацію отримав лише проект холу школи, який автори розробили безкоштовно за власною ініціативою.

За словами Віталія Плясовиці, основним завданням було зробити майбутню школу «не похмурою та привітною для дітей».

– Трохи солодко-шоколадних фарб для контрасту і підкреслення форм холу. Трохи еко-дизайну і барвистих куточків для яскравого настрою, – коментує проект архітектор. – Планується також додати багатофункціональний куточок, в якому дитина зможе відпочити, поспілкуватися з друзями, почитати або пограти в гру “Твістер”.

За словами пана Плясовиці, проект вже показали першому заступнику міського голови, якому дизайн сподобався. Щоправда, проект не є остаточним, позаяк в процесі узгодження з іншими представниками міської влади можуть вноситись правки.

Як Vежа писала раніше, будівництво школи розпочалося ще декілька років тому. Передбачається, що заклад буде розрахований на 1200 учнів та матиме загальну площу понад 11 тис кв.м.

Завершити роботи та здати в експлуатацію школу планують влітку 2020 року, «аби першого вересня діти могли вже піти в школу».

Читайте також: Будівництво школи на Поділлі завершать за 111 мільйонів

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.