У липні у Вінниці працюватимуть 28 чергових садочків

13:24
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці в липні працюватимуть 28 чергових садочків. Загалом це майже половина від загальної кількості закладів дошкільної освіти комунальної форми власності у місті.

Як повідомляє Вінницька міська рада, традиційно влітку, коли відвідуваність зменшується, у закладах дошкільної освіти Вінниці проводять планові ремонти.

Відтак, на час робіт дитячі садки призупиняють роботу, щоб діти не дихали випарами лакофарбових та будівельних матеріалів. Як правило, залишаються працювати чергові садочки. У липні у Вінницькій міській територіальній громаді працюватимуть 28 таких закладів.

– На цей місяць від батьків надійшло 6593 заяви на відвідування їх дітьми дитячих садків. Заклади дошкільної освіти працюватимуть у різних мікрорайонах нашої територіальної громади, аби до них було комфортно діставатися, – розповіла заступник директора департаменту освіти міськради Ірина Божок, передають в повідомленні.

Зазначається, що садочки працюють у режимі чергових з початку літа. Так, у червні таких закладів було 32, їх відвідували більш ніж 5000 маленьких вінничан, а заяв подали 7862. На липень від батьків надійшло дещо менше заяв, тому було прийнято рішення зменшити кількість чергових садків.

Загалом у Вінницькій міській територіальній громаді 58 закладів дошкільної освіти комунальної форми власності.

У разі виникнення питань, батьки можуть звернутися до керівників закладів дошкільної освіти та до Департаменту освіти за номером телефону 65 10 40; 65 10 42.

Ілюстративне фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Найкраще – дітям: що пропонують приватні дитсадки Вінниці та скільки це коштує. ОГЛЯД

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.