× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Ладижині збудували першу промислову сонячну станцію за 21 мільйон

15:21
Автор: Vежа

У Ладижині незабаром розпочне роботу перша у місті промислова сонячна електростанція. Наразі завершують пуско-налагоджувальні роботи на СЕС. 

Працюють над цим фахівці ТОВ «Електроналадка», як і проводять комплексне випробування обладнання окремих вузлів та СЕС загалом. Про це повідомляє видання Lada.FM з посиланням на менеджерку з комунікацій ДТЕК Ладижинської ТЕС Тетяну Поліщук.

Зі її словами, ця СЕС – перша із двох запланованих і має потужність 0,5 МВт. Друга частина сонячної електростанції в Ладижині з’явиться протягом цього року і вона буде вдвічі потужніша – 1 МВт.

  • То ж станція майже готова до роботи. Чекаємо на погодження схеми підключення до енергосистеми України, – зазначає Тетяна Поліщук.

До речі, загальні інвестиції у проект із будівництва СЕС складають понад 21 мільйон гривень.

Як повідомляє Lada.FM, Ладижинська СЕС створюється на виконання державної програми розвитку сонячної енергетики в Україні з максимальним використанням діючої інфраструктури генерації і видачі електричної потужності Ладижинської ГЕС та з забезпеченням надійного і якісного електропостачання об’єктів народного господарства.

Нагадаємо, що за минулий рік на Вінниччині збудували дев’ять сонячних станцій, а загалом регіон виробляє понад 20% усієї сонячної енергії України.

Фото з Facebook-сторінки Тетяни Поліщук
Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.