У комунальну власність Вінниці прийняли центральну районну клінічну лікарню

11:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

У комунальну власність Вінницької міської територіальної громади прийняли Вінницьку центральну районну клінічну лікарню та поліклініку.

Депутати міської ради надали згоду на прийняття на баланс міста Вінницького районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги та центральної районної клінічної лікарні. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 29 січня, на сесії міської ради.

Нагадаємо, що працівники Вінницької ЦРЛ минулого тижня кілька десятків представників Вінницької центральної районної лікарні, а також представники сільських громад вийшли на протест проти переходу Вінницької центральної районної лікарні на баланс міста. Медики хвилювались, що у зв’язку з переходом закладу на баланс міста, лікарня може втратити окремі свої відділення. Водночас у міській раді тоді прокоментували, що скорочень працівників лікарні у зв’язку зі зміною балансоутримувача не планується.

Крім того, до сфери управління Вінницької міської ради прийняли Вінницько-хутірську та Гавришівську амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а також Писарівську дільничну лікарню. Директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш розповів, що лікарі та медсестри збережуть свої робочі місця.

– У нас зараз перехідний період, ми взяли на роботу вісім лікарів, які працювали там. Тобто, 100% лікарів зараз мають подвійне місце роботи – районний центр та наш центр №1. Медсестер взяли по Вінницьких Хуторах поки що. Ми візьмемо всіх на роботу. Зараз вони працюють до 1 квітня по договорах НСЗУ та отримують зарплату за деклароване населення. Ми зараз передекларовуємо і потім вони повністю переходять у наш штат. Тобто без роботи ніхто не залишиться. 

– Крім того, ще й будуть отримувати більшу заробітну плату, – додав міський голова Сергій Моргунов.

Читайте також: Працівники Вінницької районної лікарні протестують проти переходу закладу на баланс міста. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Змінюється лише власник: у Вінниці прокоментували перехід районної лікарні на баланс міста

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.