У грудні ціна газу для вінничан не зросте

17:41
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Товариство “Вінницягаз Збут” повідомило, що ціну природного газу в грудні залишено на рівні попереднього місяця. Відповідно, як і в листопаді, наступного місяця споживачі сплачуватимуть 8 гривень 85 копійок за метр кубічний.

Як повідомляє прес-служба компанії, попри початок опалювального сезону та підвищення попиту на газ, “фахівці ТОВ “Вінницягаз Збут” зробили все можливе, аби зберегти ціну газу для побутових споживачів Вінниччини на рівні попереднього місяця“.

Директор ТОВ “Вінницягаз Збут” Василь Сопільник пояснив, що уникнути підвищення вартості природного газу у грудні вдалося також завдяки тому, що протягом останнього місяця на європейських біржах не відбулося зростання цін.

“Важливо сказати, що ціна газу могла б бути меншою, якби доступ до газу, який видобувається державними компаніями в Україні, мали всі учасники енергетичного ринку на рівних умовах. Адже вітчизняний ресурс дешевший за імпортний. Сподіваємося на позитивні зрушення в цьому питанні та очікуємо, що український газ все-таки почнуть продавати на прозорих і відкритих біржових торгах” – йдеться в повідомленні компанії.

Також зазначено, що в перерахунку на енергоодиниці наразі вартість газу це 0,8369 гривні/кВт-год (в листопаді – 0,8353 грн). Відповідну оновлену інформацію також оприлюднено на сайті “Вінницягаз Збут”.

 

Додамо, що суттєво вартість газу зросла в листопаді: в жовтні вона становила 6,68 гривні, а в листопаді – 8,85.

Нагадаємо, сьогодні Міністерство енергетики України анонсувало рішення про підвищення тарифів для населення на електроенергію.

Читайте також: В уряді анонсують здорожчання електроенергії для населення

Головне фото – elgas.com.au

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.