× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“У джазі тільки дівчата”: у Вінниці втретє відбудеться велопарад “Леді на велосипеді”

12:52
Автор: Марина Однорог

Дозвольте собі зануритись в таємничу та розкішну атмосферу Чикаго 20-30 років ХХ століття: вишукані вбрання і томні та сміливі погляди прекрасних жінок, чоловіки в бездоганних костюмах та капелюхах, з сигарами, як атрибутом часу – саме так запрошують до участі і велопараді “Леді на велосипеді” організатори. 

29 липня у Вінниці відбудеться третій вінницький велопарад «Леді на велосипеді». Цього року кодова тематика заходу заходу «У джазі тільки дівчата». 

Чотири Аліси та Малефісента: героїні казок проїхали Вінницею велопарадом “Леді на велосипеді”. ФОТО

Як розповіла Vежі одна із організаторок «Леді на велосипеді» Ірина Ластовецька, ідея такої тематики виникла випадково:

– Насправді, я нещодавно була на вечорі живої класичної музики в Новому Акрополі, де мала змогу послухати наживо твори Дворжака, Баха, Генішти, Жука. Це було так зворушливо, що мені захотілось поділитись цим відчуттям прекрасного з іншими. Так з’явилась ідея музичного наповнення вечору, живого наповнення. І до речі саме вечір – теж не випадково, адже вечір це магічний час доби, коли людина більше схильна до споглядання краси та її слухання. Ну а далі, ідея джазу сама спала на думку – адже він різний, він може охопити всі характери, всі настрої, обійняти всі серця. А там де джаз, там і дівчата – мимовільна асоціація з фільмом та його атмосферою. Через обрану тематику 20-30-х років захотілось подарувати дівчатам відчуття магії занурення у іншу епоху, коли весь світ зупиняється, а навколо краса, блиск та джаз.

Назва велопараду «Леді на велосипеді» досить умовна, адже до нього вже двічі долучалися чоловіки у тематичних костюмах. Ірина розповіла, що учасницями завжди приємно бачити їх на заходах :

  • Нам приємно бачити на цьому заході чоловіків, які дотримуючись відповідного дрес-коду підсилюють яскравість дійства та створюють атмосферу справжньості.

Зустрічатимуться учасниці та учасники «Леді на велосипеді» о 17:00 на Майдані Незалежності, а стартуватимуть о 18:00. Фініш велопараду буде о 18.30 на Європейській площі біля Вежі. Наразі організатори пропрацьовують детальний маршрут і розважальну програму на фініші.

Ірина також додає, що насправді дівчата не часто їздять вулицями міста, адже не мають великого досвіду, тому уникають їзди дорогами разом з автівками через небезпеку:

  • Найчастіше дівчата використовують або велодоріжки або тротуар. Водночас, думаю, з розвитком велоінфраструктури у Вінниці, їздити на велосипедах стане безпечніше, і це відкриє нові можливості для дівчат, які б хотіли використовувати велосипед як транспорт, а, отже, в свою чергу, підніматиме загальний рівень велокультури.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.