У ДСНС спростували повідомлення про забрудненість повітря у Вінниці та ймовірні підтоплення в області

16:20
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У ДСНС спростували повідомлення про забрудненість повітря у Вінниці та ймовірні підтоплення територій області.

Як повідомила речниця ГУ ДСНС у Вінницькій області Оксана Скришевська, наразі ситуація на Вінниччині контрольована, будь-яка загроза для населення відсутня.

– Мережею інтернет ширяться фейкові повідомлення про забрудненість повітря та ймовірні підтоплення територій області. Головне управління ДСНС України у Вінницькій області звертає увагу громадян використовувати виключно перевірені джерела інформації, а не сумнівні телеграм-канали. Наразі, ситуація на Вінниччині контрольована, будь-яка загроза для населення відсутня, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше на офіційній фейсбук-сторінці Могилів-Подільської міської ради повідомляли, що “в результаті екстрених скидів води із Дністровської ГЕС для забезпечення її повного завантаження, рівень води в р. Дністер може досягти небезпечних відміток початкового затоплення помешкань, що прилягають до берегової смуги”.

Однак згодом на сторінці Могилів-Подільської міської ради з’явилась нова публікація – з інформацією, що “об’єм скиду води на Дністровської ГЕС знижується” і “рівень води буде поступово спадати“.

Разом з тим, як зазначила Vежі Оксана Скришевська, скиди води були в межах допустимих норм, тож загрози, пов’язаної зі підтопленнями, немає. 

 

Ілюстративні фото – rapid-asia.com