У боях за Україну загинули дванадцять захисників з Вінниччини

19:06
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель 12 захисників з Вінниччини: Пенішкевича Василя, Костюка Дмитра, Кардашова Євгена, Гуменюка Юрія, Рибницького Олега, Циби Сергія, Гуменюка Миколи, Соколовського Артема, Васалатія Олександра, Волика Олександра, Гребеня Олега та Назаревича Олександра.

Як повідомив голова Луки-Мелешківської громади Богдан Августинович, 20 червня, загинув житель села Лука-Мелешківська Пенішкевич Василь, 1971 року народження.

Також 23 червня в районі Бахмутського напрямку загинув воїн, житель села Лука-Мелешківська Костюк Дмитро. Він поліг у віці 31 рік.

Як зазначають на фейсбук-сторінці села Гопчиці, 23 червня, в останню путь провели воїна, бойового медика, молодшого сержанта десантно-штурмових військ Євгена Кардашова.

А на Донеччині, під час виконання бойового завдання загинув житель с. Чорномин Піщанської громади – Гуменюк Юрій Валентинович, 1988 року народження.

Крім того, 21 червня 2023 року на Донеччині, отримавши поранення несумісні із життям, загинув житель села Чорномин – Рибницький Олег Васильович, 07.05.1969 року народження.

Як зазначає голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, на війні 21 червня загинув штаб-сержант Сергій Циба. Він поліг у зоні ведення бойових дій на Харківщині у віці 36 років. Вказано, що він все життя був військовим, головним сержантом-командиром відділення 1-го зенітного артилерійського взводу зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону. Служив у 14-ій бригаді Князя Великого міста Володимир. Був призваний 28 січня 2021 року. 2 грудня 2022 року отримав нагороду від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного — почесний нагрудний знак «Сталевий хрест». Також нагороджений відзнакою Міністерства оборони України — медаллю «15 років сумлінної служби».

Крім того, повідомляється, що від поранення 12 червня біля населеного пункту Хромове загинув Микола Гуменюк. Він був солдатом-сапером інженерно-саперного відділення стрілецького батальйону. Пішов воювати добровольцем 15 березня минулого року.

Як вказують на фейсбук-сторінці “Інформаційний навігатор Сутисківської ОТГ” 21 червня 2023 року в районі Бахмутського напрямку від ворожої кулі загинув військовослужбовець Артем Соколовський. Він був професійним військовим, брав участь у бойових діях у зоні АТО/ООС. Від початку повномасштабного вторгнення боронив Україну від російських окупантів. Йому було 30 років.

Стало відомо, що на війні загинув томашпільчанин Олександр Володимирович Васалатій. 15 березня 2023 року він був мобілізований до Збройних Сил України. Службу ніс у званні солдат, був навідником десантно-штурмового відділення. Загинув під час виконання бойового завдання 21 червня 2023 року поблизу населеного пункту Іванівське, Бахмутського району Донецької області стало для нього останнім.

Як зазначають в Тульчинській РДА, на війні загинув матрос Волик Олександр Борисович, який був стрільцем-зенітником зенітно-ракетного взводу зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону.

Крім того, захищаючи Україну, загинув Гребень Олег Миколайович, 1969 року народження, житель с.Городківка Городківської громади. Старший матрос Гребень Олег Миколайович був такелажником евакуаційного відділення взводу технічного забезпечення танкового батальйону.

Як повідомив Ігор Соць, Турбівський селищний голова, у віці 34 роки загинув Назаревич Олександр Анатолійович. Воїн поліг під час бойового завдання в ході ведення бойових дій у м. Мар’їнка, Донецької області.

Вічна пам’ять Героям! Співчуття рідним…

Ілюстративне фото – depositphoto