У боях за Україну загинув захисник з Вінниччини Олександр Бородай

18:22
Become a Patron!

Поблизу Давидового Броду, що на Херсонщині, 3 жовтня приблизно о 16:30 внаслідок артилерійського обстрілу загинув Олександр Бородай зі Стрижавської громади Вінниччини.

Як повідомляє голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, про час, місце створення “живого коридору” для загиблого захисника та про церемонію прощання повідомлять додатково.

Зазначено, що Олександр Бородай родом з Житомира. У 1986-му році він переїхав з родиною до Вінниці:

Дуже рано залишився сиротою, з дев’ятирічного віку його доглядала бабуся. Саме їй, напевне, маємо завдячувати патріотичним вихованням Олександра та його сильним характером. Для нього рідна земля завжди була великою цінністю, за яку варто боротися.

Після закінчення Вінницького професійного училища №5, Олександр перебрався до Стрижавки та працював будівельником. У Вінниці займався реставрацією костелу Пресвятої Діви Марії Ангельської, був членом тамтешньої неокатехуменальної спільноти.

У 2014-му Олександр Бородай пішов у зону АТО. Служив у батальйоні «Айдар» і отримав відзнаку «Патріот Вітчизни». Та додому повернувся після поранення уже з інвалідністю. У перші дні війни чоловік записався до територіальної оборони, а 11 березня вирушив у зону бойових дій. Захисник України був навідником-оператором 3-го розвідувального відділення 3-го розвідувального взводу 2-ї розвідувальної роти військової частини А1445. До свого 49-го дня народження не дожив всього тиждень.

Фото – зі сторінки Михайла Демченка у Facebook

Читайте також: У боях за Україну загинув захисник з Вінниччини Олександр Ковальчук

Читайте також: Збройні сили України звільнили вже понад 400 квадратних кілометрів Херсонської області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.