У боях за Україну загинув захисник з Вінниччини Микола Кравцов

11:40
Become a Patron!

Оновлено: 15 Вересня 2022, в 23:34

У боях за Україну, під час ворожого артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Тернові Поди Миколаївської області, 7 вересня захисник з Вінниччини Микола Кравцов отримав численні важкі поранення. Наступного дня, 8 вересня, чоловік помер у Миколаївській міській лікарні.

Як повідомляє АТ «Вінницяобленерго», 10 вересня Миколу Кравцова поховали у рідному Оратові.

Захиснику було 47 років. Він був електромонтером з експлуатації розподільних мереж ІІІ групи (СО «Вінницькі східні електричні мережі», Оратівська дільниця).

З 2014 року Микола Анатолійович Кравцов звільняв українську землю від московитської напасті. Спочатку з 8 листопада 2014 по 3 вересня 2015 був в АТО в Донецькій та Луганській областях, пройшов через пекло Донецького аеропорту. І потім, з 25 лютого 2022 року, вже під час повномасштабної війни. Разом із побратимами мав багато переможних боїв, – йдеться у дописі.

Зазначається, що за бойові заслуги захисник отримав численні нагороди і відзнаки: «За оборону Донецького аеропорту», «За вірність народу України», «Взірцевість у Військовій справі», «За участь в антитерористичній операції», «Почесний десантник», «Учасник АТО» та «Учасник бойових дій».

Керівництво та колектив АТ «Вінницяобленерго» висловлюємо щирі співчуття родині ГЕРОЯ – батькам Анатолію Павловичу та Ользі Іванівні, дружині Вікторії Василівні, двом донечкам – Альоні та Ані, – додають у дописі.

Фото – зі сторінки АТ «Вінницяобленерго» у Facebook

Читайте також: У боях за Україну загинув захисник з Вінниччини Володимир Дмитришин

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.