У боях за Україну загинув захисник Віталій Рудківський з Вінниччини

15:04
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Захищаючи Україну, загинув уродженець Бережан – Віталій Рудківський. Чоловіка поховають 6 вересня, а сьогодні, 5 вересня, його зустрічають “живим коридором” у Калинівці.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Калинівської міської ради. Зазначено, що під час виконання бойового завдання в Донецькій області Віталій отримав важке поранення і 4 вересня помер у госпіталі.

Повідомляється, що Віталій народився 10 листопада 1990 року у Бережанах. Після закінчення школи навчався у будівельному технікумі у Вінниці, згодом влаштувався будівельником в обласному центрі.

– До війська Віталія Рудківського мобілізували 10 червня. А 11 серпня під час виконання бойового завдання на Донеччині захисник отримав мінно-вибухову травму. Двадцять п’ять діб лікарі боролися за життя військового, але врятувати Героя не вдалося. Четвертого вересня від важкого поранення Віталій Рудківський помер. У Героя залишилися невтішні батьки та старший брат, – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що чоловіка сьогодні зустрінуть “живим коридором” у Калинівці, а поховають 6 вересня в рідних Бережанах.

Поховають Віталія Рудківського 6 вересня в Бережанах. Об 11.00 настоятель храму святого Миколая Чудотворця Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ, протоієрей Орест Шпак розпочне чин похорону. Пам’ятаємо, шануємо кожного, хто поклав своє життя за Україну, за її свободу та щасливе і мирне майбутнє! – йдеться в дописі.

Фото – з фейсбук-сторінки Калинівської міської ради

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.