У боях за Україну загинули восьмеро захисників з Вінниччини

15:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх днів стало відомо про загибель вісьмох оборонців з Вінниччини: Єгорова Віктора Вадимовича, Затоковенка Миколи Валерійовича, Пилявця Андрія Дмитровича, Кирилюка Сергія Миколайовича, Євича Ігоря Олеговича, Ткачука Олексія Павловича, Щіпцова Андрія Володимировича та Богдана Касинюка.

– На Харківщині 8 червня загинув Єгоров Віктор Вадимович – мешканець Погребищенської громади. Сержант був командиром стрілецького відділення.

– На Донеччині 10 червня внаслідок артилерійського і мінометного обстрілу загинув Затоковенко Микола Валерійович – мешканець Погребищенської громади. Солдат був гранатометником механізованого відділення. Призваний на військову службу за мобілізацією 23 лютого 2024 року.

– На Донеччині 26 травня отримав поранення Пилявець Андрій Дмитрович – мешканець Козятинської громади. Штаб – сержант, стрілець – помічник гранатометника непритомний був доставлений у Дніпропетровський госпіталь. Там йому зробили декілька надскладних операцій. Далі перевезли в Національний військово – медичний клінічний центр у Київ, де знову проводили операції. Та 11 червня він помер, не приходячи до свідомості. Захиснику було 42 роки.

– На Донеччині 12 червня загинув Кирилюк Сергій Миколайович – мешканець Гайсинської громади. Солдат був стрільцем-помічником гранатометника.

– На Запоріжжі 12 червня загинув Євич Ігор Олегович – мешканець Стрижавської громади. Він приєднався до лав ЗСУ 22 квітня 2022 року. Воював на Запорізькому напрямку. Був солдатом, служив в мотострілецькій бригаді та в піхоті однієї з військових частин.

– На Дніпропетровщині 12 червня загинув вінничанин Ткачук Олексій Павлович. Захиснику було 23 роки. Перед початком великої війни завершився його армійський вишкіл на строковій службі. Долучився до Збройних Сил вже у вересні 2022 року. Двічі отримував поранення під Бахмутом, але щоразу повертався у стрій. Прощання із загиблим відбулось сьогодні, 16 червня.

– На Донеччині 5 червня отримав поранення Щіпцов Андрій Володимирович – мешканець міста Тульчин. Його направили до одного із медичних закладів міста Дніпро. Лікарі боролись за його життя, проте 14 червня він помер. Старший солдат служив старшим оператором протитанкового відділення.

– У боях за Україну загинув Богдан Касинюк – мешканець Калинівської громади. Захиснику було 36 років. До війська його мобілізували у 2014 році. Три роки він стояв на захисті України. До мирного життя повернувся у 2017 році. Але вже у квітні 2022 року йому знову довелося одягнути військовий однострій.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Ілюстрація – Canva

Читайте також: Стало відомо про загибель вісьмох захисників з Вінниччини

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.