У боях за Україну загинули вісімнадцятеро захисників з Вінниччини

17:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх кількох днів стало відомо про загибель вісімнадцятьох захисників з Вінниччини: Дем’яненка Олега Михайловича, Бойка Сергія Миколайовича, Олійника Миколи Валерійовича, Комасюка Анатолія Володимировича, Бадюли Сергія Олександровича, Пархонюка Олександра Ашировича, Потребенка Ігоря Олександровича, Тимошука Вадима Сергійовича, Пацалова Олександра Ігоровича, Пугачова Олександра Олександровича, Стахова Богдана Миколайовича, Савчука Сергія Анатолійовича, Чернухи Владислава Вячеславовича, Нечипорука Олександра, Болдіна Ігоря Леонідовича, Майкоса Юрія Миколайовича, Басенка Юрія Миколайовича та Шмалюка Віктора Борисовича.

– Стало відомо, що у боях за Україну загинув Дем’яненко Олег Михайлович – мешканець села Криківці Немирівської громади. Його від 21 червня 2022 року вважали безвісти зниклим.

– На Донеччині 6 жовтня загинув Бойко Сергій Миколайович – мешканець Комаргорода Томашпільської громади. Захиснику було 26 років. У громаді 17 та 18 жовтня оголосили дводенну жалобу.

– На Донеччині 6 жовтня загинув Олійник Микола Валерійович – мешканець села Велика Вулига Тульчинської громади.
Рядовий поліції служив від Департаменту поліції особливого призначення ОШБ Національної поліції України “ЛЮТЬ” Управління поліції особливого призначення штурмовий полк “ЦУНАМІ”.

– У боях за Україну 10 жовтня загинув Комасюк Анатолій Володимирович – мешканець с. Садове Літинської громади. Механіку-водію зенітної самохідної установки було 55 років. Він проходив службу в армії й опісля багато років працював водієм. У 2014-му році чоловіка призвали на службу в зону проведення АТО.

– На Донеччині під час артобстрілу 10 жовтня загинув вінничанин Бадюл Сергій Олександрович. Захиснику було 57 років. Перед повномасштабним вторгненням працював на Вінницькому заводі «Маяк». Він воював із березня минулого року. Пішов на фронт добровільно: боронив, зокрема, Миколаїв та був учасником звільнення Херсона. Прощання з Героєм відбулося 16 жовтня.

– На Луганщині 11 жовтня загинув мешканець Вінниці Пархонюк Олександр Аширович. Захиснику було 56 років. Він родом із Центральної Азії. У Туркменському містечку Байрамали (до 1992 року – Байрам-Алі) пройшли його дитинство та роки становлення. Армійська служба проходила на кордоні з Монголією. Він воював на Херсонщині та у Бахмуті. В одній із таких битв отримав важку контузію, але після лікування відразу повернувся на передову.

– На Донеччині 11 жовтня загинув Потребенко Ігор Олександрович – мешканець Немирівської громади.

– На Донеччині 11 жовтня загинув Тимошук Вадим Сергійович – мешканець смт Крижопіль Крижопільської громади. Старший солдат був снайпером (2 категорії) відділення снайперів роти вогневої підтримки.

– 11 жовтня під час виконання бойового завдання у Запорізькій області в результаті мінометного обстрілу противником отримав поранення нацгвардієць Пацалов Олександр Ігорович. Лікарі боролися за життя захисника, але, на жаль, від отриманих травм Герой помер 17 жовтня в Запорізькій обласній клінічній лікарні. Відомо, що чоловік – зі смт Кирнасівка Тульчинської громади. Він був мобілізований цьогоріч у березні. Захиснику було 27 років, він служив кулеметником.

– На Донеччині 12 жовтня загинув Пугачов Олександр Олександрович – мешканець міста Тульчин. Солдат був стрільцем-санітаром механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

– На Херсонщині 13 жовтня загинув Стахов Богдан Миколайович – уродженець Білянського Старостинського округу. Його призвали на службу 1 грудня 2022 року. Він був командиром відділення снайперів 2 взводу. Захиснику було 25 років.

– На Донеччині 14 жовтня загинув Савчук Сергій Анатолійович – мешканець Вороновиці. Про час та дату зустрічі тіла полеглого героя повідомлять згодом.

– На Донеччині 14 жовтня загинув Чернуха Владислав Вячеславович – мешканець Іванівської громади.

– У боях за Україну 14 жовтня загинув Нечипорук Олександр – мешканець Іванівської громади.

– На Донеччині 14 жовтня загинув Болдін Ігор Леонідович – мешканець Козятинської громади. Захиснику було 33 роки. Його призвали на військову службу 25 серпня 2023 року.

– У боях за Україну 14 жовтня загинув Майкос Юрій Миколайович – мешканець смт Тиврів. Молодший сержант був командиром стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону. Вчора, 17 жовтня, Герой повернувся “на щиті”.

– На Запоріжжі 16 жовтня загинув Басенко Юрій Миколайович – мешканець с. Боблів Немирівської громади.

– У боях за Україну 17 жовтня загинув Шмалюк Віктор Борисович – мешканець Хмільницької громади. Сьогодні, 18 жовтня, Герой повернувся “на щиті”.

Вічна пам’ять загиблим Героям! Співчуття рідним та близьким…

Фото – noticiaalminuto.com

Читайте також: У боях за Україну загинули п’ятнадцятеро захисників з Вінниччини

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.